Na Pohode aj tento rok zaparkuje legendárny Bazzookas Bus

Na Pohode aj tento rok zaparkuje legendárny Bazzookas Bus

Kdekoľvek sa objaví holandská ska-rocková zostava Bazzookas, prinesie nákazlivú radosť z hrania a neskutočnú energiu. Ich ikonický školský autobus návštevníkom a návštevníčkam Pohody už ani netreba predstavovať. Sme veľmi radi, že aj tento rok nás naši holandskí priatelia prídu roztancovať na trenčianske letisko. 

17. február 2025

Bazzookas svoje založenie v roku 2009 prirovnávajú k vynájdeniu pušného prachu. Explóziu pozitívnej energie sme mali možnosť zažiť aj my, a to pravidelne od roku 2016. Veď osem hudobníkov je už na Pohode skoro tak doma ako v rodnom Holandsku. Na trenčianskom letisku si zahrali neraz už aj na veľkom stagi, najviac im to však hrá a svedčí vo svojom autobuse, keď sa spoločne tlačia so všetkými, ktorí si to prišli na Pohodu užiť naplno. 

Kapela, ktorá si svoj stage vozí všade so sebou, hrá nákazlivé ska, disco či afrobeat. Spev v holandčine a angličtine je doprevádzaný gitarami, bicími, klávesami, trúbkou a trombónom. A ako sami hovoria “...keď Bazzookas začne hrať, všetci tancujú”. Nepochybujeme, že tomu tak bude aj v júli na Pohode. 

Svoj pohyblivý stage aj tento rok prepožijú tajným koncertom. Secret gigs na streche autobusu po minulé ročníky odohrali napríklad Le Payaco, Bez ladu a skladu či Chiki liki tu-a. Kto vás prekvapí tento rok uvidíte, keď prídete osobne 10. – 12. júla na trenčianske letisko. 

IDEM NA POHODU 2025

POHODA 2025 FB EVENT